Nikto nie je dokonalý a každý občas urobí chyby. My tak isto. Avšak, radi si ich priznáme a napravíme.

 

Reklamácie

V horamy chceme, aby ste boli 100 % spokojní s našimi produktami. Neustále pracujeme na tom aby sme zlepšili či už služby alebo samotné produkty a aby sme vám mohli prinášať prvotriednu kvalitu.
Ak k Vám dorazil náš produkt a nie ste spokojný s jeho kvalitou, alebo ste našli chybu v spracovaní, je pre nás nesmierne dôležité aby ste nám o tom dali vedieť. Ako sa vraví, človek sa učí na vlastných chybách a vaša spätná väzba nás vždy posunie vpred a môžeme veci vylepšovať do dokonalosti.

 

Vrátenie a výmena tovaru

Ak ste sa rozhodli tovar vrátiť, či už preto, že Vám nesedí, alebo sa Vám proste nepáči, máte na to plné právo. Zo zákona platí 14 dňová lehota, na vrátenie alebo výmenu tovaru bez udania dôvodu. V prípade vrátenia tovaru Vám budú peniaze pripísane na účet najneskôr do 14 dní od doručenia žiadosti. Tovar, ktorý chcete vrátiť musí byť nepoškodení, nenosený a v pôvodnom stave. Ak si prajete produkt vymeniť za inú veľkosť, priložte k nemu sprievodný list (kľudne rukou na papier) s číslom objednávky, požadovanou veľkosťou a spätnou adresou. Starostlivo zabalený produkt nám pošlite na adresu:

horamy s.r.o.
Viničná 3
Košice
04001

Do balíku nám pribaľte originál faktúru a vyplnený formulár. Peniaze vraciame len za produkt a poštovné od nás k Vám. Poštovné od Vás k nám hradíte Vy.

Formulár pre vrátenie tovaru si môžete stiahnúť tu.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.